Serwis BMW Fiałkowski – sprzedaż używanych samochodów BMW

Autoryzowany Serwis BMW Fiałkowski równolegle obok diagnozowania, serwisowania i napraw samochodów oraz stacji kontroli pojazdów, prowadzi sprzedaży używanych aut marki BMW w tym serii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, X, M oraz i. Sprzedawane samochody przechodzą odpowiednią diagnostykę oraz naprawy ewentualnych usterek. Każde auto posiada udokumentowaną historię. Dlatego też kupujący ma pewność, że zakupiony przez niego model jest w 100% sprawny, sprawdzony oraz niezagrażający bezpieczeństwu osób poruszających się po drogach.

Każda oferta znajdująca się na stronie www.bmw-service-fialkowski.pl zawiera najważniejsze informacje o dostępnym modelu oraz zdjęcia przedstawiające jego stan faktyczny. Niektóre z samochodów są egzemplarzami powystawowymi, oferowanymi w bardzo przystępnych i okazyjnych cenach. Zarówno fani marki BMW, jak i osoby poszukujące sprawdzonych, bezpiecznych i wygodnych samochodów bez problemu znajdą model, który spełni ich oczekiwania dotyczące komfortu jazdy, wyposażenia oraz przystępny cenowo.

Serwis BMW Fiałkowski to firma, która w swej działalności stawia przede wszystkim na satysfakcję swoich klientów. Jej bogata oferta zawiera także bezpłatną wycenę, jak również odkup każdego używanego auta. Ponadto serwis oferuje bardzo korzystne warunki finansowania podczas zakupu samochodu. Zdając sobie sprawę z faktu, jak ważne jest bezpieczeństwo osób poruszających się po drogach, firma w swej bogatej gamie usług posiada również opłacalne dla swoich klientów stawki pakietu ubezpieczenia OC / AC / NNW.