Sale konferencyjne

Prezentujemy pięć obiektów z bazy serwisu www.e-konferencje.pl, które oferują klientom nowoczesne sale konferencyjne.
Hotel SPA Faltom
Czterogwiazdkowy Hotel SPA Faltom to świetna propozycja dla firm na konferencje nad morzem. Faltom położony jest 8 kilometrów od Gdyni i posiada aż 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Największe z nich (Bałtycka i Morska) pozwalają zorganizować spotkanie nawet na kilkaset osób. Do przeprowadzenia konferencji o mniejszej liczbie delegatów przystosowane są pozostałe sale, takie jak „Gdańsk”, „Sopot”, „Gdynia”, „Hel” czy kameralny „Business Room” na 12 osób. Hotel posiada jedno z największych w Polsce centrów odnowy biologicznej (o powierzchni 2100 m²). Oprócz tego obiekt zapewnia takie atrakcje jak 4-torowy bowling, squash, stoły bilardowe, tenis stołowy, siłownia oraz Studio Cardio z urządzeniami TechnoGym.
Nosalowy Dwór
Nosalowy Dwór Resort & SPA to olbrzymi kompleks w Zakopanem, w skład którego wchodzą trzy obiekty hotelowe.
– Pięciogwiazdkowa Rezydencja Nosalowy Dwór, która posiada 146 luksusowych pokoi i apartamentów.
– Czterogwiazdkowy Hotel Grand Nosalowy Dwór, którego architektura inspirowana jest stylem najlepszych alpejskich kurortów.
– Trzygwiazdkowy Hotel Nosalowy Dwór z regionalnym wystrojem i jedną z najlepszych zakopiańskich restauracji.

Malownicza okolica Jaszczurówki jest nieco oddalona od zatłoczonego i głośnego centrum Zakopanego i sprzyja wypoczynkowi w każdej formie: spacerom, wycieczkom czy narciarskim szusom po jednym ze stoków Centrum Narciarskiego Nosal. Centrum Konferencyjne Rysy zapewnia natomiast rozległą przestrzeń do organizacji wszelakich imprez biznesowych. Salę o powierzchni ponad 400m² z liczbą 500 miejsc, z przestronnym foyer można podzielić dodatkowo na 6 mniejszych pomieszczeń.
DoubleTree by Hilton Łódź
DoubleTree by Hilton położony jest w centrum Łodzi na terenach dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, o czym przypomina jego wystrój. To miejsce na konferencje polecane wszystkim, którzy cenią elegancję, nowoczesny design i luksus. Stylowe wnętrza obiektu w połączeniu z dużym zapleczem konferencyjnym stanowią interesującą propozycję dla firm z Łodzi i okolic. Do dyspozycji jest aż 16 sal konferencyjno-szkoleniowych, w tym trzy hale kongresowe, przestronna sala balowa i kinowa. Ciekawostką jest Golden Bar, gdzie znajdziemy ponad sto rodzajów whiskey oraz kompleks rekreacyjny SPA & Health Club z basenem, siłownią czy jacuzzi. Mieści się on na najwyższym 10. piętrze, z którego goście mogą podziwiać malowniczy widok na park oraz centrum miasta.
Pałac Prymasowski
Pałac Prymasowski w centrum starówki to jeden z najbardziej eleganckich i rozpoznawalnych budynków w stolicy. Jego budowę rozpoczęto pod koniec XVI wieku z inicjatywy biskupa płockiego Wojciecha Baranowskiego. Pałac przetrwał do dzisiejszych czasów, choć był celem ataków, między innymi w latach najazdu szwedzkiego czy podczas kampanii wrześniowej 1939. W ofercie konferencyjnej Pałacu Prymasowskiego znajduje się 6 komfortowych sal, profesjonalny sprzęt oraz catering. Sale biznesowe łącznie posiadają powierzchnię ok 1000m² – różnią się nie tylko wielkością, ale i klimatem umożliwiając przeprowadzenie wydarzeń o dowolnym charakterze.

Manor House SPA****
Kolejny zabytkowy obiekt, który od wielu już lat promuje swoje sale konferencyjne w e-konferencje.pl to Manor House SPA****. Historia tej posiadłości sięga XII wieku, więc jest to jedna z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. W skład tego imponującego kompleksu wchodzi:

– Pałac Odrowążów ze stylowymi salami binzesowymi oraz pokojami.
– Stajnia Platera z salami gastronomicznymi, konferencyjnymi i pokojami dworskimi.
– Termy Zamkowe z pokojami Ofuro SPA, Gabinetami Odnowy, Łaźniami Rzymskimi i salami konferencyjno-szkoleniowymi.
– Oranżeria Pałacowa z basenem Ery Wodnika z krystaliczną „srebrną wodą” oraz wieloma atrakcjami wodnymi.
– Zabytkowy 10-hektarowy Park ze stawami i licznymi pomnikami przyrody.
– Stadnina Koni.

Konferencje w Manor House SPA**** można zorganizować w bardzo ciekawych pomieszczeniach, takich jak Komnaty Rycerskie, Gabinet Odrowąża, w Hali Ujeżdżalnia położonej w stadninie czy w Sali Balowej.

Polecamy serwis www.e-konferencje.pl gdzie znajdują się prezentacje obiektów konferencyjnych z całej Polski.