Pomysłowe atrakcje weselne

Wiele par zastanawia się jak sprawić, żeby ta uroczystość była niezapomniana. Idealne wesele zatem powinno być nie tylko efektowne, ale pełne wrażeń. Na takie okazje przydają się różne atrakcje, które zaplanowali państwo młodzi.

Po ślubnej ceremonii

Białe gołębie od zawsze są symbolem wiecznej miłości. Samo puszczanie ich przed kościołem jest naprawdę romantycznym gestem. Można też wypuścić motyle, które są pewną alternatywą do gołębi. Tańszym rozwiązaniem może się okazać puszczanie baniek mydlanych podczas których fotograf może robić zdjęcia. Wychodzą naprawdę rewelacyjnie. Można także puścić balony z helem tuż po ślubnej ceremonii. Jeśli chcecie, żeby o Waszej miłości wiedzieli nie tylko znajomi i rodzina, ale wszyscy dookoła to z pewnością to będzie dobry sposób. Do sznureczka można przywiązać życzenia weselne. Z wschodu także przywędrowała do nas tradycja puszczania lampionów. Ma to na celu przynieść parze nie tylko szczęście, ale także przychylność boską. Najlepszy efekt jednak można uzyskać po zmroku. Jest to stosunkowo tania atrakcja.

Na weselnym przyjęciu

Tuż po wyborze sali weselnej warto pomyśleć o atrakcjach przy których goście będą się bawić przez cały wieczór. Znajdzie się także coś dla wielbicieli słodyczy. Fontanna czekoladowa cieszy się sporą popularnością. W cieczy czekoladowej można zanurzać różnego rodzaju owoce, ale także wafelki. Kluczem do sukcesu jest dobranie odpowiedniego smaku. Kiedy wybór jedzenia już za nami trzeba pomyśleć o odpowiednim upamiętnieniu tego wydarzenia. Fotobudka dostarcza nie tylko zapis wspomnień na kliszy, ale także dobrą zabawę. Zdjęcia będą wyjątkowe dzięki odpowiednio dobranym gadżetom. Sam opis oferty fotobudka kraków można znaleźć na ttp://www.imprezowyraj.pl/fotobudka. Nowością jest wybuchowy balon, który posiada w sobie kilka mniejszych. Za pomocą odpowiedniego zapalnika jest on przebijany i spadają one na parę młodą podczas pierwszego tańca. Wszystko to czyni niezapomniane wspomnienie pierwszego tańca.

Dziś atrakcji weselnych jest naprawdę dużo i jest w czym wybierać. Jeśli fontanna alkoholowa nie przypadnie wszystkim do gustu to można zorganizować kilka innych. Wszystko to w trosce o to, żeby goście byli zadowoleni.