Najlepsze systemy dla Twojego hotelu

W dzisiejszych czasach niemalże na każdym kroku mamy do czynienia z nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Korzystamy z nich na komputerach, laptopach czy nawet telefonach komórkowych. Jednak najwięcej pożytku przynoszą one przedsiębiorcom, szczególnie działającym w branży usługowej.

Obecnie standardem jest to, że goście pensjonatów czy zajazdów mają dostęp do telewizora w swoim pokoju. Aby jednak obsługa urządzenia była bardziej nowoczesna warto zainwestować w IPTV dla hoteli. Jest to innowacyjny program, który pozwala kodować oraz dekodować poszczególne kanały, na wyraźne życzenie klienta, dzięki czemu można generować dodatkowe zyski. Goście, którzy zadowalają się standardowymi kanałami korzystają z telewizora bezpłatnie. Natomiast dla osób zainteresowanych bardziej różnorodnymi rozwiązaniami, telewizja hotelowa jest płatne wedle cennika.

To gość z pomocą pilota wybiera, która opcja najbardziej go interesuje, przed wybraniem kanału wyświetla mu się jego cena, może w dowolnym czasie zrezygnować z takiej usługi. Płatności za odkodowane kanały dokonuje się pod koniec pobytu, regulując opłatę za pokój i pozostałe dodatki.

Usługa Smart TV dla hoteli nie jest jedyną opcją, którą warto zastosować w swoim pensjonacie. Jeżeli zależy nam, aby nasz hotel był nowoczesny, warto zamówić oprogramowanie do dokonywania rezerwacji online. Z jego pomocą nasi goście znacznie łatwiej zabukują pokój w naszym pensjonacie, a także dokonają za niego zapłaty. W tym celu muszą jedynie odwiedzić naszą stronę www i sprawdzić dostępne pokoje. Wyboru preferowanej opcji dokonuje się jednym kliknięciem, pozostaje tylko określenie daty, liczby gości i sposobu płatności. Jako właściciele możemy wybrać, czy respektujemy wyłącznie rezerwacje zabezpieczone płatnością, oraz do kiedy można bez opłat zrezygnować z pokoju.

Aby mieć tego typu oprogramowanie, nie ważne czy IPTV dla hoteli czy rejestrację online, musimy wykupić specjalną licencję. W zależności od rodzaju jej cena będzie różna, z powodzeniem zamówimy ją drogą internetową.

Chcesz wiedzieć więcej o programach smart tv? Koniecznie zaglądnij na stronę http://ilumioapp.pl/ilumio-tv/