Integracje Prestashop – ułatwienia dla Twojego sklepu!

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego, zapewne pragniesz, by był on tak skonfigurowany, aby sprostał Twoim wymaganiom i preferencjom. Nie każdy musi się znać na oprogramowaniach sklepów internetowych. Jednak wiele ludzi zdaje sobie sprawę, że jednym z lepszych jest PrestaShop, który daje wiele możliwości ulepszania.

PrestaShop dla każdego

Dlaczego PrestaShop jest jednym z topowych oprogramowań dla sklepów? Przede wszystkim dlatego, że daje nam możliwość dodawania dodatkowych modułów i funkcjonalności. Ważną funkcją są również integracje,o które możemy sklep rozbudować. W przypadku małych firm być może wystarczy nam oprogramowanie, które dostarcza zestaw gotowych funkcjonalności. Jednak gdy chodzi o większe przedsięwzięcia – potrzebujemy czegoś, za pomocą czego będziemy mogli spersonalizować nasz sklep. Dla takich firm polecamy właśnie PrestaShop. To właśnie to oprogramowanie daje nam możliwość rozbudowania o dodatkowe funkcje, które możemy dokupić lub zlecić ich stworzenie programistom.

Intergracje PrestaShop

Czym są w ogóle te integracje i dlaczego są tak ważne dla naszego sklepu? Można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju wsparcie Prestashop, czyli rozbudowanie systemu oferujące skrócenie czasu wykonywania niektórych funkcjonalności. Integracje tworzone są przez programistów. Jeśli poszukujecie takiego, wejdźcie na stronę: https://asani.pl/. A jeśli chcecie już teraz poczytać o możliwościach, jakie daje nam rozbudowanie systemu, przedstawiamy kilka przykładowych integracji:

  • Integracja Allegro – daje nam możliwość wystawienia aukcji na Allegro w bardzo szybki sposób. Pozwala także zimportować zamówienia i klientów, a także zmienić stany magazynowe.
  • Integracja z Subiektem – umożliwia import wszystkich zamówień do programu magazynująco-fakturującego Subiekt, a także na export z programu do sklepu produktów.
  • Integracja z hurtowaniami – dzięki niej w zaledwie kilka minut us=da nam się zaimportować tysiące produktów z dziesiątek hurtowni.

Integracje znajdziecie też np. na stronie: https://goldenduck.pl/14-integracje.