Akcja delegacja

Delegacja lada moment, a ty obawiasz się, że poziom twojej znajomości języka angielskiego nie jest wystarczający. Zastanawiasz się, czy da się w krótkim czasie przygotować do konkretnego wyjazdu? Oczywiście! Wystarczy tylko znaleźć odpowiednią szkołę i systematycznie pracować na zajęciach.

Czerwony alarm

Niejednokrotnie zdarza się, że zagraniczne wyjazdy i delegacje są najistotniejszymi elementami dla naszej kariery. Kłopot pojawia się w momencie, gdy nasz poziom znajomości języka obcego pozostawia wiele do życzenia. Wyuczenie się kilku podstawowych słów i zwrotów na pamięć może skończyć się katastrofą. Co, jeśli obcokrajowiec będzie chciał nawiązać konwersację lub zada szczegółowe pytania dotyczące danego projektu? Lepiej więc nie ryzykować. Przed planowanym wyjazdem najlepiej poświęcić trochę czasu i podszlifować swój angielski. Pomyślicie: to niemożliwe, przecież dobre opanowanie języka trwa kilka lat. Oczywiście nie można temu zaprzeczyć. Jednak nie mamy tu na myśli standardowych kursów – bo takie rzeczywiście trwają dość długo. Chodzi o zupełnie inne rozwiązanie. Wystarczy tylko znaleźć szkołę, która w swojej ofercie ma przygotowanie do nagłych wyjazdów tematycznych, targów czy prezentacji. Taką opcję proponuje nam na przykład częstochowska szkoła językowa Tarkowski.

Jest ratunek!

Specjalny kurs angielskiego Częstochowa ( http://tarkowski.edu.pl/) jest dopasowany do indywidualnych potrzeb. Czas trwania jest uzależniony od umiejętności danej osoby raz od tego, co chce na danym wyjeździe uzyskać. Ogromne znaczenie ma też systematyczność oraz chęć do nauki. Kursu nie można traktować jako zła koniecznego. Trzeba uświadomić sobie, że to właśnie on może nam otworzyć drogę do dalszej kariery. Dzięki specjalnym metodom – nawet osoby na dość niskich poziomach językowych – są w stanie skutecznie przekazać i uzyskać istotne informacje podczas zagranicznych wyjazdów. Prowadzący bowiem uczą nie tylko słownictwa i zasad językowych, ale również różnych akcentów i mowy potocznej. Dzięki licznym improwizacjom i konwersacjom możemy zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce.